Stomatologia

estetyczna

Stomatologia estetyczna to dziedzina, która zajmuje się poprawą wyglądu zębów i twarzy.
Obejmuje między innymi zabiegi wybielania zębów, usuwania kamienia nazębnego, korekcji kształtu i położenia zębów.
W naszej praktyce używamy najlepszych materiałów, które w dużej mierze gwarantują solidność wykonywanych prac.

Stomatologia zachowawcza

Nowoczesny sprzęt i kwalifikacje pozwalają nam skierować do Pacjentów pełny zakres usług z dziedziny jaką jest stomatologia zachowawcza.
Do wypełniania ubytków stosujemy wyłącznie najlepsze materiały światłoutwardzalne, które zapewniają optymalny wygląd, jak i wytrzymałość zębów.
Nadajemy leczonym zębom naturalny wygląd i kształt. Opracowanie ubytków odbywa się po podaniu znieczulenia miejscowego co czyni zabieg całkowicie bezbolesnym.

Chirurgia

stomatologiczna

Oferujemy usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej takie jak chirurgiczne usunięcie zęba mądrości, czy podniesienie dna zatoki szczękowej.
Wszystkie zabiegi przeprowadzane są całkowicie bezboleśnie. Ponadto dokładamy wszelkich starań, aby zabieg przeprowadzony był z zachowaniem zasad aseptyki, co minimalizuje ryzyko powikłań.

Protetyka

Uzupełnienia, które przygotowujemy dla Państwa stworzone są z największą precyzją, dokładnością i skrupulatnością.
Nasza pracownia protetyczna jest umiejscowiona przy gabinecie i oferuje Państwu szeroki zakres prac z zakresu techniki dentystycznej.
Dzięki cyfrowemu skanowaniu jamy ustnej całkowicie wyeliminowaliśmy konieczność pobierania nieprzyjemnych wycisków oraz skróciliśmy termin oddania gotowej pracy aż do jednego dnia.

Diagnostyka

W naszym gabinecie mamy możliwość wykonania zarówno zdjęć panoramicznych jak i przestrzennej tomografii komputerowej. Prawidłowa diagnostyka jest kluczem do podjęcia odpowiedniego leczenia.

Implantologia

Utrata nawet pojedyńczego zęba nie jest obojętna dla reszty uzębienia i każdy ubytek wymaga jak najszybszego uzupełnienia. Zostawienie pustego miejsca po zębie jest poważnym błędem.
W naszej praktyce zapewniamy szeroką gamę imlpantów, dzięki czemu implantacja jest możliwa nawet w najtrudniejszych warkunkach kostnych.
Umożliwia to szybką i bezbolesną odbudowę brakujących zębów, co skutkuje nie tylko pięknym uśmiechem, ale również zwiększeniem komfortu życia codziennego.